Festyn środowiskowy. Informacje dla uczestników biegu

26 września 2015r. w godz. 10.00 – 13.00 na boisku szkolnym odbędzie się kolejny festyn środowiskowy. Rozpocznie go XII  bieg uliczny im. Wandy Rutkiewicz,  do udziału w którym, oprócz uczniów, zapraszamy i zachęcamy rodziców, opiekunów, absolwentów i wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić sobotnie przedpołudnie. Zbiórka przed startem do biegu od godz. 9.30.

Życzymy miłej zabawy!

Mapka biegu. Tutaj

Informacje dla uczestników biegu

1. Zbiórka przed biegiem – godz. 9.30
  2. Szatnia chłopców – szatnie WF dziewcząt i chłopców
  3. Szatnia dziewcząt – sala nr 2 (parter)
  4. Szatnie dla rodziców i absolwentów:
  • W związku z rozpoczynającym się w poniedziałek, (28 września) remontem sal nr 4 i 5 informujemy, że szatnie dla uczestników biegu (rodziców i absolwentów) będą w:

- sali nr 7 (I piętro)- panie
– sali nr 19 (przy wejściu do szatni) – panowie.

Za wprowadzone zmiany – przepraszamy.

5.  Od godz. 9.30 do godz. 9.50 uczestnicy biegu pobierają u swoich nauczycieli WF  karty startowe
6. Rodzice karty startowe pobierają u nauczyciela wf swojego dziecka, absolwenci u swoich byłych nauczycieli wf.
7. Godz. 9.55 – zbiórka przy bocznej bramie wjazdowej (od strony ul. Gajowickiej)8.
8. Godz. 10.00 – na znak Policji uczestnicy biegu ustawiają się na przejściu dla pieszych na ul. Gajowickiej (najpierw chłopcy, za nimi dziewczynki)
9. Krótką rozgrzewkę przed biegiem każdy biegu wykonuje sam.
10. Na linii mety uczestnicy biegu oddają karty startowe!
11. Decyzję o udziale w biegu dorośli uczestnicy i absolwenci podejmują, uwzględniając swój aktualny stan zdrowia