E-dziennik

Aktualności


Pomóżmy Szymonowi jeszcze raz!

Pomóżmy Szymonowi jeszcze raz!
Tegoroczny dochód z Biegu Sylwestrowego w Trzebnicy zostanie przeznaczony dla Szymona Bisagi, naszego absolwenta, który uległ poważnemu wypadkowi. Obecnie Szymon porusza się na wózku inwalidzkim i walczy o powrót do pełnej sprawności. Niestety, koszty rehabilitacji są bardzo wysokie, dlatego pomóżmy Szymonowi. Bieg na trasie 10 km jest również dobrym sposobem na zakończenie starego roku i jednocześnie symboliczne wbiegnięcie w nadchodzący Nowy Rok. Dla Was to dawka zdrowia, sportu i dobrej zabawy, a dla Szymona to szansa na powrót do pełnej sprawności.
Wszystkie informacje znajdziecie w poniższych linkach:
  1. Film – 31 trzebnicki bieg sylwestrowy
  2. Strona biegu
Zachęcamy do udziału!

SP nr 81 im. Wandy Rutkiewicz

ul. Jastrzębia 26, 53-148 Wrocław, dolnośląskie