Aktualności


II miejsce w Regionalnym Konkursie Pisania Dyktand Muzycznych

Julia Tyburczy zajęła II  miejsce w Regionalnym Konkursie Pisania Dyktand Muzycznych organizowanym przez Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy.  Sukces Julki jest tym większy, że poprawiła swój wynik w stosunku do roku ubiegłego, kiedy była III.

Regionalny Konkurs Pisania Dyktand Muzycznych organizowany jest przez Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy od 2002 roku. Jest to cykliczne wydarzenie, odbywające się w drugim semestrze każdego roku szkolnego. Celem konkursu jest porównanie i ocena umiejętności uczniów uczęszczających na zajęcia z przedmiotu kształcenie słuchu w zakresie pisania dyktand muzycznych, motywacja do samodzielnej pracy, promowanie osiągnięć uczniów a także wymiana doświadczeń pedagogów oraz integracja środowiska muzycznego Dolnego Śląska.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

SP nr 81 im. Wandy Rutkiewicz

ul. Jastrzębia 26, 53-148 Wrocław, dolnośląskie