Świat oczami młodych

Zapraszamy do udziału w II edycji konkursu „Świat oczami młodych”

ZADANIE KONKURSOWE polega na przygotowaniu przez uczniów projektu znaczka pocztowego, który przedstawia konkretne sposoby ochrony klimatu do hasła RATUJEMY KLIMAT. Trzy najlepsze prace konkursowe zostaną wydane w formie znaczków pocztowych przez Pocztę Polską.
Znaczki, oprócz wartości użytkowej oraz kolekcjonerskiej, mają stanowić element proekologicznej edukacji, wpisujący się w misję Fundacji BOŚ i Poczty Polskiej.

ŚWIAT OCZAMI MŁODYCH to jedyna okazja do samodzielnego zaprojektowania znaczków!
Na najlepsze prace wyłonione w wewnętrznym konkursie czekamy do 7 maja 2018 roku.  Więcej informacji znajdziecie na stronie: KLIKNIJ TUTAJ  lub u koordynatora projektu p. Sabiny  Makowskiej

Serdecznie zapraszamy!