Podsumowanie konkursu na biało-czerwone słodkości

W tym roku nasz konkurs na biało – czerwone słodkości  zmobilizował do udziału rekordową ilość 127 uczestników. Pomysły dotyczące wyglądu patriotycznych wypieków i ich niebanalnych nazw przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i ich rodzinom za wspaniałe uczczenie nadchodzącego Święta Niepodległości. Szczególne uznanie należy się najmłodszym uczniom -z klasy I i II, którzy stanęli do rywalizacji ze starszymi kolegami, są to:

• Zosia Burnat
  • Weronika Karachun
  • Wiktoria Mikosik-Lipińska
  • Nela Szymczak
  • Wiktor Abadżijew
  • Hanna Wedler
  • Jakub Rusinek
  • Jędrzej Rapiór
  • Kamil Kantorowicz
  • Mieszko Stachowiak

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej radości z udziału w kolejnych edycjach konkursu!

A oto wyniki konkursu na biało-czerwone słodkości  w grupie klas starszych:

• I miejsce ciasto „Pancernik Dmowski”-Kalina Macierzyńska kl.7b
  • II miejsce ciasto „Powiewa flaga”- Martyna Burzyńska kl. 3d (gimn.)
  • III miejsce ciasto „Ku chwale ojczyzny” -Milena Bigos kl.3h (gimn.)
  • wyróżnienia: „Słodki smak zwycięstwa”-Martyna Guth kl.3a (gimn.)oraz „Tort chwila wolności”- Marcin Schellner kl. 8b

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

_MG_5507_MG_5504_MG_5503_MG_5502_MG_5501_MG_5500_MG_5505_MG_5496