E-dziennik

Aktualności


Sukcesy naszych uczniów

  • Kolejny duży sukces odnieśli nasi piłkarze ręczni. Aleksander Okińczyc, Tomasz Tomkowicz, Michał Mikulski oraz Michał Gil wygrali Turniej Szczypiorniak Cup w Zielonej Górze – pokonali kolejno zespoły: Szczypiorniaka Gniezno, Zewu Świebodzin, Szczypiorniaka Zielona Góra oraz LHC Cottbus!
  • Uczeń naszej szkoły Szymon Dec z klasy 7d, osiągnął bardzo dobry wynik  w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym Bóbr. Bóbr to polska nazwa powołanego do życia w 2004 roku na Litwie międzynarodowego konkursu Bebras z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej. Konkurs został objęty patronatem honorowym Ministerstwa Cyfryzacji, a zadania konkursowe należą do materiałów rekomendowanych przez Ministerstwo Edukacji w nauczaniu programowania.
  • Uczniowie naszej szkoły: IDA KAFKA i MICHAŁ GŁĄBA okazali się najlepsi w XVIII Wrocławskim Konkursie Wiedzy o AIDS.
  • Gratulujemy Kacprowi Chachulskiemu, Mateuszowi Ciechowiczowi, Wiktorowi Krzemińskiemu i Agnieszce Zezuli awansu do etapu finałowego konkursu „zDolny Ślązaczek” blok matematyczny. Całej czwórce życzymy dalszych sukcesów!

Serdeczne gratulacje!!

SP nr 81 im. Wandy Rutkiewicz

ul. Jastrzębia 26, 53-148 Wrocław, dolnośląskie