E-dziennik

Aktualności


Spotkanie ze Scrooge’em

Tuż przed świętami kilka klas miało przyjemność odwiedzić Teatr Polski, aby zobaczyć niecodzienne przedstawienie.      

    Spektakl pt.  „Opowieść wigilijna”  opowiadał o samolubnym panie Scrooge’u. Bohater był bardzo skąpy. Nie pomagał potrzebującym, chociaż posiadał olbrzymie  bogactwa. Sytuacja odwróciła się po wizycie trzech duchów… i dostrzeżeniu przez Scrooge’a choroby u syna swojego pracownika.
    Spektakl przyjemnie się oglądało, ale  naszą szczególną uwagę w przedstawieniu przykuły elementy akrobatyczne – dosłownie nieziemskie. Niektórzy z nas  mieli okazję sami poszybować nad sceną asekurowani przez profesjonalistów! Wszystkim polecamy ten spektakl, szczególnie w okresie zimowym.
Nela Sienkiewicz
klasa 5b

SP nr 81 im. Wandy Rutkiewicz

ul. Jastrzębia 26, 53-148 Wrocław, dolnośląskie