E-dziennik

Aktualności


XIII Dolnośląski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznych

W dniu 2 marca odbyły się rejonowe eliminacje XIII Dolnośląskiego Przeglądu Piosenki i Pieśni Patriotycznych, którego organizatorem był Dolnośląski Kurator Oświaty, natomiast współorganizatorem Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki. Naszą szkołę reprezentowali: Kaja Kucharska, Michalina Wątroba, Dawid Maksymiv, Nikodem Wyspiański oraz Emilia Wawrzczak.
         Wszyscy zaprezentowali się doskonale. Braw i gratulacji nie brakowało.
Największy sukces wśród naszych reprezentantów odniosła KAJA KUCHARSKA, która zajęła  II miejsce i została wytypowana do etapu wojewódzkiego!!!!

             Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 dig davdav dav dav davdav

SP nr 81 im. Wandy Rutkiewicz

ul. Jastrzębia 26, 53-148 Wrocław, dolnośląskie