E-dziennik

Aktualności


XIV Powiatowy Konkurs na Prezentację Multimedialną o Wrocławiu

Pod hasłem „Wrocławskie tramwaje” w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 2 przy ul. Kieleckiej 51a odbył się organizowany w ramach Wielkiej Nagrody Wrocławia XIV Powiatowy Konkurs na Prezentację Multimedialną o Wrocławiu.  Spośród nadesłanych 40 prezentacji, wyłoniono  8 finałowych, których autorzy  zaprezentowali się przed specjalnym jury: Zbigniew Magdziarz – prezes Towarzystwa Miłośników Wrocławia, Michał Maliczkiewicz z Wydziału Partycypacji Społecznej Urzędu Miasta, Maciej Ma sztalski- dyrektor Teatru Ad Spectatores oraz Filip Mitura -konferansjer, prezenter radiowy. Wśród nich  znalazła się nasza uczennica Laura Potaczek, która zajęła I miejsce. Gratulujemy Laurze!

Laura

SP nr 81 im. Wandy Rutkiewicz

ul. Jastrzębia 26, 53-148 Wrocław, dolnośląskie