E-dziennik

Aktualności


Strajk

Szanowni Rodzice!
Dzisiaj (7 kwietnia) znane są już Państwu informacje dotyczące protestu nauczycieli. W naszej szkole od jutra (8 kwietnia)nauczyciele przystępują do strajku. Sytuacja, w której jestem jest bardzo trudna, albowiem zapewnienie opieki i bezpieczeństwa uczniom jest niewykonalne. Bardzo proszę postarajcie się Państwo zabezpieczyć  dzieciom opiekę we własnym zakresie. Jednocześnie informuję, że w przypadku przedłużającego się protestu mogą pojawić się trudności z przeprowadzeniem egzaminów: gimnazjalnego i ósmoklasisty chociaż czynię starania, by go przeprowadzić.
Postaram się na bieżąco przekazywać Państwu istotne informacje w tym zakresie. Proszę śledzić naszą stronę internetową oraz pocztę w dzienniku elektronicznym Librus. Będę też na bieżąco informować szkolną Radę Rodziców o sytuacji w szkole.
Proszę Państwa o zrozumienie sytuacji i wyrozumiałość.
                                                                                Z wyrazami szacunku  
                                                                               Wicedyrektor: Alina Hryniewiecka

SP nr 81 im. Wandy Rutkiewicz

ul. Jastrzębia 26, 53-148 Wrocław, dolnośląskie