Aktualności


Zaprezentuj książkę!

W ostatnim tygodniu maja na lekcjach języka polskiego uczniowie klasy 5B mieli za zadanie przedstawić  prezentacje. Tematem tych prac była wybrana przez nas powieść niebędąca lekturą. Prezentacje zostały przygotowane w różnych formach: multimedialnej (slajdy w programie Power Point lub Prezi), scenek aktorskich lub prac plastycznych. Wśród prezentowanych tytułów wystąpiły m.in. książki: „Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa”, „Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów”, „Tomek  na Czarnym Lądzie”, „Tomek w grobowcach faraonów” oraz „Mia i biały lew”. Po każdej prezentacji uczniowie przedstawiali swoje uwagi, a pani Marta Cyran dokonywała oceny wystąpienia. Wszystkie prace były ciekawe i urozmaicone. Gratulujemy wystąpień!

 Mateusz Biegański 5b

SP nr 81 im. Wandy Rutkiewicz

ul. Jastrzębia 26, 53-148 Wrocław, dolnośląskie