Aktualności


Festyn „Krzycka Jesień”i wyniki konkursu „Borek wczoraj i dziś”

     W niedzielę 22 września podczas festynu „Krzycka Jesień” zostały wystawione wszystkie zgłoszone na konkurs „Borek wczoraj i dziś” prace. Organizatorem festynu w Parku Południowym i konkursu była Rada Osiedla Borek, z którą nawiązaliśmy współpracę. Wśród wystawionych i nagrodzonych prac znalazły się te autorstwa uczniów naszej szkoły.     

    W  kategorii Rysunek I miejsce zdobył uczeń klasy 5b Franciszek Szumny i uczennica klasy I Oliwia Błaszczek, II miejsce  Ryszard Burnat z klasy 5b, a w kategorii fotografia Michał Rydzewski z klasy 6b.
            Rada Osiedla wręczyła zwycięzcom i uczestnikom nagrody. Piękna pogoda i muzyczne części festynu sprzyjały spędzaniu miłego czasu w naszym parku.

 

Skip to content

SP nr 81 im. Wandy Rutkiewicz

ul. Jastrzębia 26, 53-148 Wrocław, dolnośląskie