Aktualności


VB z wizytą w TVP 3

dav  dav dav  dav

Inaczej niż zwykle mikołajki obchodziła klasa V b. Zamiast tradycyjnych paczek wychowawczyni przygotowała dzieciom niespodziankę.
Pierwszą jej częścią była wycieczka do siedziby telewizji regionalnej TVP 3 Wrocław.
Gości powitała i oprowadzała prezenterka p. Justyna Janus – Konarska.  Mieli okazję zobaczyć telewizję od kuchni. Zwiedzali jedno z największych w Europie studio telewizyjne, newsroom, studio, w którym nagrywany jest program informacyjny TVP3 Wrocław Fakty, gdzie piątoklasiści mogli wczuć się w rolę reporterów podczas wywiadu, zaprezentować pogodę, przeczytać tekst z promptera. Byli w reżyserce, studio retrospektywnym i charakteryzatorni. 

 Tu spotkali przygotowującego się do Rozmowy Faktów wicemarszałka województwa dolnośląskiego.
Mieli okazję zobaczyć przygotowania reporterów do wyjazdu w teren wozami transmisyjnymi i zaplecze techniczne. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem nakładu pracy i zaangażowania każdego z pracowników.

 

Druga część niespodzianki to wizyta na Jarmarku Bożonarodzeniowym na Wrocławskim Rynku. Tu nie zabrakło gorącej czekolady, grupowej rywalizacji w poszukiwaniu krasnali oraz tradycyjnie jedzonych pączków. To był naprawdę mile spędzony wspólnie dzień!
Skip to content

SP nr 81 im. Wandy Rutkiewicz

ul. Jastrzębia 26, 53-148 Wrocław, dolnośląskie