Aktualności


Koło Młodzieży Towarzystwa Polsko -Austriackiego

12 grudnia odbyło się kolejne bardzo ważne spotkanie członków    , którego celem był wybór Zarządu na rok szkolny 2019/2020. Przed wyborami każdy z kandydatów na dane stanowisko musiał o nie zawalczyć: miał wystąpienie, w którym przedstawił siebie, swoje pomysły na działalność w Kole i cechy pozwalające mu to osiągnąć. Następnie odbyło się tajne głosowanie. Komisja skrutacyjna podliczyła głosy i wyłonił nam się Zarząd Koła Młodzieży Towarzystwa Polsko – Austriackiego w składzie:

 Przewodnicząca:  Julia Wierzbicka

Z-ca Przewodniczącej: Marta Wolny

Skarbnik: Michał Woźniak

Sekretarz: Bartosz Mąka

Rzecznik: Marcel Czyżyk.

Zarządowi serdecznie gratuluję, życzę wielu udanych przedsięwzięć i bardzo się cieszę na współpracę! :)

 Wszystkim dziękujemy za liczne przybycie, wspierajcie nas stale! :)

Opiekun Koła: Dorota Dziemaszkiewicz

dav

 

dav

dav

SP nr 81 im. Wandy Rutkiewicz

ul. Jastrzębia 26, 53-148 Wrocław, dolnośląskie