Olimpiada Matematyczna Juniorów

Miło nam poinformować, że wysokie wyniki w etapie szkolnym Olimpiady Matematycznej Juniorów uzyskali:

Szymon Borowski
Filip Kosydor
Mikołaj Nowotnik
Bartłomiej Szatkowski

GRATULUJEMY!!!

Wyniki z części testowej są dostępne u nauczycieli matematyki.

Zachęcamy wszystkich do rozwiązywania zadań OMJ części korespondencyjnej. O zakwalifikowaniu się do II etapu OMJ decyduje suma punktów uzyskanych ze szkolnego etapu oraz z części korespondencyjnej.

Przypominamy, że:

Część korespondencyjna polega na samodzielnym rozwiązaniu ogłoszonych zadań konkursowych oraz przekazaniu swoich rozwiązań na ręce szkolnego koordynatora (p. Anna Cieślak) do dnia 11 (wtorek) października 2022 r, który przesyła prace do właściwego Komitetu Okręgowego OMJ. Po 11 października uczniowie wysyłają prace we własnym zakresie (mogą to zrobić do 17 października, decyduje data stempla pocztowego).

WAŻNE!!!
Rozwiązania zadań części korespondencyjnej należy redagować czytelnie na oddzielnych arkuszach formatu A4, zapisanych jednostronnie.
W prawym górnym rogu każdego arkusza powinien się znajdować numer zadania. Jeśli uczeń nie brał udziału w części testowej, powinno to zostać odnotowane na każdym arkuszu pod numerem zadania.
W lewym górnym rogu każdego arkusza powinny się znajdować dane uczestnika i szkoły: imię i nazwisko uczestnika — napisane WIELKIMI LITERAMI, klasa, nazwa szkoły oraz adres szkoły (ulica, numer domu, kod pocztowy, miejscowość, powiat, województwo).

Niespełnienie powyższych warunków daje Komitetowi Okręgowemu prawo do odrzucenia pracy i nieprzeprowadzenia jej oceny.
Nie jest konieczne rozwiązanie wszystkich zadań; uczeń, który nadeśle rozwiązanie co najmniej jednego zadania części korespondencyjnej staje się uczestnikiem OMJ i zależnie od wyniku w części testowej oraz oceny prac wszystkich uczestników może zostać dopuszczony do zawodów stopnia drugiego.

Zachęcamy do oddawania rozwiązanych zadań!
Zespół nauczycieli matematyki.