Wyprawka ucznia klasy 1.

Rodzice Pierwszoklasistów w roku szkolnym 2021/2022!

Z radością witamy w progach naszej szkoły!

Zgodnie z harmonogramem postępowania rekrutacyjnego do klas I w szkołach podstawowych listy kandydatów przyjętych w podziale na klasy  opublikowane będą 31.08.2021 r.

Prosimy o składanie w szkole odebranej z przedszkola karty gotowości szkolnej dziecka

Informujemy, że podręczniki i ćwiczenia do edukacji wczesnoszkolnej uczniowie klas I wypożyczą w szkole, tylko Rodziców, których dzieci będą uczęszczały na religię prosimy o zakupienie podręcznika „Poznaję Boży świat”, red. ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, J. Snopek, Wyd. Jedność, Kielce.

Wyprawka ucznia do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022

Na dobry start – podstawowe materiały i przybory

– zeszyt w wąską linię 16- kartkowy (z kolorową liniaturą), zeszyt w kratkę 16- kartkowy

– teczka A4 z gumką na prace dzieci (sztywna- najlepiej plastikowa)

piórnik z wyposażeniem:  2 ołówki HB, gumka, temperówka, linijka, kredki ołówkowe (12 kolorów), nożyczki z zaokrąglonymi czubkami, klej w sztyfcie

Materiały plastyczne (wykorzystywane w trakcie zajęć edukacyjnych):

– blok rysunkowy mały  A4   (białe kartki)

– blok rysunkowy mały A4 (kolorowe kartki)

– blok techniczny A4   (białe kartki)

– blok techniczny A4  (kolorowe kartki)

– papier kolorowy (zwykły)

– kredki „Bambino” – świecowe (najlepiej małe 12 kolorowe)

– farby plakatowe (wystarczą 8-kolorowe) Astra lub Bambino,

– farby akwarelowe,

– kubek na wodę, pędzelki (2 różnej grubości)

– plastelina

– pastele olejne – 12 kolorowe

– patyczki

strój na zajęcia wychowania fizycznego (granatowe lub czarne spodenki + biała koszulka bez nadruku, białe skarpetki, buty sportowe z białą podeszwą) – wszystko w płóciennym worku,

– buty zmienne + worek na buty,

plecak – lekki, wygodny z usztywnionymi plecami

– pudełko na śniadanie, butelka na wodę

Prosimy o podpisanie (zaznaczenie w czytelny dla dziecka sposób) wszystkich rzeczy.