Owocowo-warzywne stworki

Jesień to czas obfitujący w krajowe warzywa i owoce w różnych kształtach i kolorach. Ta różnorodność  aż się prosi o twórcze działania!
W dniu 8 listopada, w trakcie trwania zajęć dydaktycznych, dzieci z klasy I b wielozmysłowo poznawały owoce i warzywa. Następnie dary natury zostały wykorzystane w sposób praktyczny poprzez wykonanie artystycznych dzieł, a mianowicie owocowo-warzywnych stworków. W trakcie zadania  pierwszaki uruchomiły swoją wyobraźnię i wykazały się dużą inwencją twórczą. Działanie przysporzyło  wszystkim uczniom wiele radości i powodów do dumy. Prace zachwycały pomysłowością , kolorem i zapachem jesiennych warzyw..
Wszystkim twórcom warzywnych kukiełek i cudaków gratulujemy pomysłowości, kreatywności.