Aniołkowe Granie

Mamy zaszczyt poinformować Państwa,  że nasza szkoła w tym roku przystąpiła do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Aniołkowe Granie”. Ogólnym celem projektu jest propagowanie idei rodzicielstwa zastępczego wśród dzieci, młodzieży, rodziców i placówek edukacyjnych we Wrocławiu. Więcej szczegółów możecie Państwo uzyskać na stronie http://aniolkowegranie.pl/.

W ramach podejmowanych  działań nawiązaliśmy kontakt z jednym z Rodzinnych Domów Dziecka i chcemy spełnić marzenia dzieci, dla których to miejsce stanowi dom. Kornelia, która ma 12 lat i 14-letni Kacper marzą o smart opaskach.

Chcemy spełnić marzenia Kornelii i Kacpra, w związku z tym zapraszamy Państwa do udziału w Kiermaszu Bożonarodzeniowym, który odbędzie się w dniu 15 grudnia 2021r. podczas konsultacji dla rodziców. Z pieniędzy uzyskanych z Kiermaszu zakupimy wymarzone prezenty i słodycze. Mogą Państwo także czynnie wesprzeć akcję poprzez wykonanie wraz z dziećmi ozdób świątecznych i przeznaczenie ich na nasz kiermasz. Kiermasz będzie trwał do piątku, ozdoby będą wystawione w przedsionku szkoły. Serdecznie zapraszamy!!!!!