Warsztaty Euroweek – podsumowanie

Zakończyły się 5-dniowe warsztaty Euroweek. Podczas projektu uczestnicy mieli okazję spotkać się i porozmawiać po angielsku z ludźmi z całego świata, co okazało się świetną lekcją kultury i tolerancji. Dzieci doskonaliły angielski w praktyce również podczas ciekawych górskich wycieczek. Uczniowie spisali się świetnie. Dzisiaj zakończyły się 5-dniowe warsztaty Euroweek. Podczas projektu uczestnicy mieli okazję spotkać się i porozmawiać po angielsku z ludźmi z całego świata, co okazało się świetną lekcją kultury i tolerancji. Dzieci doskonaliły angielski w praktyce również podczas ciekawych górskich wycieczek. Uczniowie spisali się świetnie. Dziękujemy wspaniałym wolontariuszom za zaangażowanie i pozytywną energię! wspaniałym wolontariuszom za zaangażowanie i pozytywną energię!