Wiewiórki w naszej szkole!

Dnia 9 czerwca naszą szkołę odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola nr 4 mieszczącego się przy ul. Słowiczej. Dyrektor naszej szkoły, pan Mariusz Chmiel przywitał dzieci z grupy „Wiewiórek”. Następnie przedszkolaki zwiedziły naszą szkołę, zobaczyły sale lekcyjne na drugim piętrze, gdzie uczą się nasi najmłodsi uczniowie, świetlicę szkolną , gdzie dzieci czekają na swoich rodziców po zakończonych zajęciach oraz mogli spędzić czas na wspólnych zabawach ze swoimi starszymi kolegami z klasy IB na placu zabaw.
Przedszkolaki jak przystało na przyszłych uczniów uczestniczyli także w warsztatach fizyczno – technicznych przygotowanych przez uczniów klasy 7C, którzy starali się wzbudzić w nich ducha konstruktora! Chyba się udało. Widać to na zdjęciach!