„Żywiołowy” występ klasy IB

Obecny rok szkolny powoli zbliża się do końca. We wtorek 21 czerwca odbył się występ podsumowujący rok szkolny w MDK – Krzyki. Tym razem w tańcu ,,Żywiołów” zaprezentowali się uczniowie klasy I b. Mali tancerze mieli okazję po raz pierwszy pokazać się na prawdziwej scenie. Sala widowiskowa Młodzieżowego Domu Kultury zapełniła się rodzicami, którzy oglądali widowisko i bardzo gorąco przyjęli występy swoich pociech. A było co oglądać, mali tancerze byli fenomenalni!!!
Obecni na występie mieli okazję podziwiać także dokonania uczestników warsztatów ceramiczno – plastycznych. Każdy mały artysta na podsumowanie zajęć wykonał i zabrał na pamiątkę, szkatułkę ozdobioną przez siebie techniką Decoupage.
Dziękujemy za te 10 miesięcy artystycznych uniesień i twórczej pracy Pani Annie Patkiewicz i Pani Beacie Włodyce.
Życzymy Wszystkim udanych wakacji!!!