Szkoły Pełne Talentów – wspieraj naszą szkołę!

Nasza szkoła bierze udział w akcji Lidla – Szkoły Pełne Talentów, której celem jest wsparcie talentów dzieci i zmobilizowanie lokalnej społeczności do wsparcia działań szkoły. Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu, odebrać w kasie TALENCIAKI (papierowe kupony) za każde zakupy za co najmniej 50 zł (w zakupach musi znaleźć się owoc lub warzywo).

Kupony TALENCIAKI można przekazać Szkole Podstawowej nr 81 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu  .

Zebrane w czasie trwania akcji punkty będą mogły być wymienione przez szkołę na określone nagrody.z 9 różnych kategorii. Łącznie do wyboru będzie 90 nagród. Informacje o tym, jakie przedmioty są dostępne dla placówek, znajdują się również na stronie internetowej poświęconej kampanii „Szkoły Pełne Talentów”.