Menu Zamknij

Wycieczka do parku krajobrazowego w Szczodrem

22.09.2022 r. klasy piąte i siódme wyjechały na wycieczkę do parku w Szczodrem. Dzieci obejrzały Pałac Sybilli, wysłuchały wykładu o miejscowej historii, uczestniczyły w plenerowych zajęciach z języka polskiego, biologii, plastyki i matematyki. Poznały okoliczną przyrodę, wykonywały pomiary w terenie i zainspirowane widokami przy przepięknej pogodzie tworzyły malarskie pejzaże oraz fotografie. Profesjonalne pomoce naukowe (m. in. aparaty fotograficzne) zostały zakupione ze środków inicjatywy edukacyjnej Laboratoria Przyszłości, a sztalugi dzięki Radzie Rodziców naszej szkoły. Po zajęciach dzieci mogły bawić się na nowoczesnym placu zabaw. Nieco zmęczone, lecz pełne pozytywnych wrażeń po całym dniu wróciły autokarem do Wrocławia.

Skip to content