Światowy Dzień Życzliwości

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień jest obchodzony 21 listopada i ma służyć promowaniu idei pokoju na całym świecie poprzez okazywanie innym przyjemnych i pozytywnych emocji. Bądźmy więc dla sobie życzliwi, uśmiechajmy się do siebie, pomagajmy sobie, bądźmy empatyczni i tolerancyjni wobec innych.
Nasi uczniowie przygotowali w tym dniu prace plastyczne z życzeniami i pozdrowieniami. Wybraliśmy w klasach najbardziej życzliwą koleżankę i kolegę. Tego dnia również uczniowie i nauczyciele ubrani byli na żółto. Nasza szkoła została udekorowana informacjami na temat życzliwości, wesołymi minkami, cytatami i przysłowiami o dobroci. Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie tego święta.
Niech obowiązuje nas życzliwość przez kolejne dni, tygodnie i miesiące, ponieważ wiemy jak ważna dla każdego człowieka jest serdeczność, szacunek, uśmiech i niesienie bezinteresownej pomocy.