Konkurs pt. „Kartka świąteczna”

Serdecznie zapraszam uczniów klas 1-3 do udziału w szkolnym konkursie plastycznym „Kartka świąteczna”.

1) Zadanie konkursowe: Wykonaj na formacie A4 rozkładaną kartkę świąteczną. Kartka może być wykonana w dowolnej technice (pastele, mazaki, farby, kolaż, wycinanka, origami, wyszywanie itd… ).

2) Cele konkursu: – rozwijanie uzdolnień plastycznych – rozwijanie kreatywności – rozwijanie wrażliwości artystycznej – rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych – wzbogacanie warsztatu plastycznego

3) Konkurs przeznaczony jest dla klas 1-3 Każdy uczestnik konkursu zgadza się na wystawienie i sprzedaż kartki na szkolnym kiermaszu świątecznym.

4) Gotowe prace należy oddać do nauczyciela Katarzyny Podczaszy, lub przynieść do sali 2.03 do dnia 16.12.2022

Czekam na kreatywne i oryginalne prace ? Życzę wspaniałej zabawy !