„Każdy Ma Swoją Górę” – gala finałowa

W tegorocznym finale Międzyszkolnego Konkursu Literackiego „Każdy Ma Swoją Górę” dla nagrodzonych młodych twórców przygotowaliśmy ekscytujące atrakcje. Dwunastu finalistów w samo południe zgłosiło się na galę. Zaproszeni nie wiedzieli, które miejsce zajęli, a ponadto sami musieli rozpoznać swoje utwory. Artystycznie odczytany przez naszych lektorów fragment wiersza lub prozy po kilku słowach bezbłędnie odnajdywał swego autora. Wtedy wszystko stało się jasne – wyróżnienie czy podium. Wręczenie nagród i dyplomów przeplatało się z występami muzycznymi i tanecznymi. Dziękujemy wszystkim biorącym udział w naszym konkursie, już od dziesięciu lat przyciągającym dzieci inspirujące się osiągnięciami Wandy Rutkiewicz. Dziękujemy również nauczycielom i rodzicom, którzy zachęcają do artystycznego wyrażania własnego zdania i doceniania wolności. Oto lista nagrodzonych:

Poezja:
I miejsce: Natalia Biernacka, SP nr 81 we Wrocławiu