Menu Zamknij

Słodki smak niepodległości…

… poczuł go dziś każdy, kto pojawił się w naszej szkole. Już od samego rana przy stoisku przygotowanym na I piętrze ustawili się autorzy pięknych i pachnących wypieków oraz deserów przygotowanych z okazji Dnia Niepodległości. To już wieloletnia tradycja tego nietypowego konkursu, w którym przedmiotem rywalizacji są słodkości z patriotyczno- historycznym motywem dekoracyjnym. Jak zwykle, pomysłowość, zaangażowanie uczniów i ich rodzin przerosła oczekiwania organizatorów akcji.
Zgodnie z zasadami przyniesione prace zostały sfotografowane i ocenione przez jury. Następnym krokiem była sprzedaż słodyczy na kiermaszu. Teraz można było delektować się także ich smakiem.
O wynikach konkursu i sumie uzyskanej z kiermaszu powiadomimy wkrótce.

Skip to content