Menu Zamknij

„Bajka o łaciatym słoniu Bombiku” – premiera

Przedstawienie teatralne może pokazać świat z ciekawej perspektywy. Wyobraźmy sobie małe słoniątko, do tego samotne i łaciate. Z drugiej strony liczne niebezpieczeństwa w postaci stada hien oraz nieznanej bohaterowi przyrody. Nasz słonik, Bombik, wędruje. Swoim dobrem i wrażliwością zyskuje przyjaciół i sprzymierzeńców. Uczy nas empatii, pozwala zrozumieć, że inny człowiek potrzebuje dostrzeżenia, rozmowy i wsparcia. Nawet ten wyposażony w kły i pazury. Ta krótka relacja nie oddaje wrażeń, jakie na licznie zgromadzonych widzach – rodzicach i bliskich małych aktorów – wywarł premierowy spektakl „Bajka o łaciatym słoniu Bombiku” oparty na utworze Bogusława Zemana. W role zwierząt z radością i entuzjazmem wcieliły się aż 22 dzieci ze wszystkich klas pierwszych uczęszczających na świetlicowe warsztaty teatralne. Organizacją, reżyserią, scenografią i oprawą muzyczną zajęły się Panie Anastasiia Bezruchak i Inha Klimova. Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej.

Link do filmu

Skip to content