Menu Zamknij

Podziękowania

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy wyrazić nasze najserdeczniejsze podziękowania za zaangażowanie i pomoc w organizacji festynu rodzinnego w naszej szkole. Dzięki Państwu pracy i poświęceniu, to wydarzenie okazało się wielkim sukcesem i dostarczyło wszystkim uczestnikom wielu niezapomnianych chwil.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom, rodzicom, uczniom, obsłudze szkoły oraz sponsorom, którzy przyczynili się do tego, że nasz festyn był tak wyjątkowy. Wasze wsparcie, pomysły oraz ciężka praca pozwoliły na stworzenie atmosfery pełnej radości, zabawy i wspólnoty.

Serdeczne podziękowania kierujemy do:
Nauczycieli za ich nieocenioną pomoc w organizacji i przeprowadzeniu różnych atrakcji oraz konkursów. Szczególne podziękowania kierujemy do zespołu koordynującego całą imprezę: Pani Agnieszki Wilk, Pani Agnieszki Cieślik oraz Pani Agnieszki Dolińskiej.

Rodziców za wsparcie, przygotowanie pysznych potraw oraz pomoc w opiece nad dziećmi podczas festynu.

Uczniów za ich entuzjazm, udział w pokazie talentów, w zawodach sportowych oraz pomoc w przygotowaniach.

Obsługi szkoły za pełne zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm w swoich działaniach.

Sponsorów za ich hojność, która pozwoliła nam na zorganizowanie wielu atrakcji i nagród.

Bez Waszego zaangażowania i współpracy, ten festyn nie mógłby się odbyć na tak wysokim poziomie. Mamy nadzieję, że wspólne przeżycia z tego dnia będą długo pozostawać w naszej pamięci i staną się inspiracją do organizacji kolejnych, równie udanych wydarzeń.
Jeszcze raz dziękujemy za wszystko, co zrobiliście, aby nasz festyn był tak udany. Cieszymy się, że możemy liczyć na Wasze wsparcie i współpracę.

Z wyrazami wdzięczności i szacunku,
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 81 im. Wandy Rutkiewicz
Mariusz Chmiel, Krzysztof Oleś

Skip to content