Menu Zamknij

Każdy Ma Swoją Górę – gala finałowa konkursu

Jury zakończyło obrady, werdykt został wydany. Wiele godzin pracy twórczej zyskało nagrodę. Dziś sfinalizowana została jedenasta edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno – Literackiego „Każdy Ma Swoją Górę”. Autorzy opowiadań, wierszy i komiksów spotkali się na gali zwycięzców. Uczniowie obejrzeli prezentację o Wandzie Rutkiewicz, słowno – muzyczno – taneczne występy oraz musieli rozpoznać fragment swoich tekstów. Jesteśmy dumni z zainteresowania naszym konkursem. Dziękujemy przybyłym gościom. Gratulujemy pasji tworzenia i niegasnącego zainteresowania sztuką. Poniżej przedstawiamy listę nagrodzonych i wyróżnionych.
Kategoria opowiadanie:
Agata Baugartner SP81 – I miejsce
Julia Białkowska SP84 – II miejsce
Katarzyna Kośny SP81 – II miejsce
Alicja Folcik SP65 – III miejsce
Michał Borowiec SP81 – wyróżnienie
Kategoria wiersz:
Lena Kopińska SP44 – I miejsce
Zuzanna Piecuch SP Szewce – II miejsce
Michalina Głowacka SP44 – III miejsce
Zuzanna Majta SP84 – wyróżnienie
Kategoria komiks:
Filip Romanowicz SP81 – I miejsce
Jakub Rusinek SP81 – II miejsce
Maja Lenart ZSP22 – III miejsce
Karolina Kulińska MOS2 Wrocław – III miejsce
Dariusz Zacharewicz SP81 – III miejsce

Skip to content