Menu Zamknij

Bieg im. Wandy Rutkiewicz rozstrzygnięty!

Coroczny Bieg im. Wandy Rutkiewicz organizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego to tradycja od czasów, gdy nasza szkoła była jeszcze gimnazjum. Młodsi uczniowie mogli zmierzyć się z dystansem pięciuset metrów, na starszych czekał kilometr. Jak wiadomo, wysiłek i rywalizacja sportowa podnosi poziom endorfin, a malownicze plenery sprzyjają dobrej zabawie. Park Grabiszyński to wyśmienite miejsce dla tej imprezy, a biegacze i kibice spędzili aktywnie czas. Poniżej wyniki w kategoriach wiekowych:

Klasy 1-3, dziewczęta:

1. Hanna Tłuścik 3A

2. Melania Jaskowska 2A

3. Marta Banach 2C

Klasy 1-3, chłopcy:

1. Jan Białorucki 3B

2. Olaf Burnat 2C

3. Błażej Klęk 3B

Klasy 4-6, dziewczęta:

1. Emilia Sibilska 6A

2. Julia Wojewoda 6A

3. Julianna Mosiołek 4A

Klasy 4-6, chłopcy:

1. Ksawier Obiegło 6A

2. Bruno Milewski 6A

3. Tymoteusz Dąbrowski 6A

Klasy 7-8, dziewczęta:

1. Martyna Kurpas 7B

2. Agata Baugartner 8B

3. Natasza Góźdź 7B

Klasy 7-8, chłopcy:

1. Tymon Kurpas 7B

2. Jakub Wrona 7B

3. Tymofii Liedovskyi 7B

Gratulujemy!

Skip to content