Menu Zamknij

„Projekt Marionetka” na zajęciach modelarskich

Podczas zajęć modelarskich w drugim semestrze roku szkolnego, grupa dzieci z zapałem wzięła udział w „Projekcie Marionetka”. Była to fantastyczna okazja do rozwijania kreatywności i sprawności manualnej, a przy okazji świetna zabawa! Dzieci miały do dyspozycji szeroki wachlarz różnorodnych materiałów, takich jak pianka, filc, kolorowe papiery, cekiny, guziki i wiele innych. Z pomocą wyobraźni i narzędzi, tworzyły one wyjątkowe i niepowtarzalne marionetki. Były to prawdziwe małe dzieła sztuki! Każda z nich była inna, odzwierciedlając indywidualną osobowość i pomysły swojego twórcy. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem i radością tworzyły, a następnie z dumą prezentowały efekty innym. Była to dla nich okazja do pochwalenia się swoimi umiejętnościami i wyrażenia siebie w kreatywny sposób. „Projekt Marionetka” to strzał w dziesiątkę! Jesteśmy pewni, że te kukiełki będą towarzyszyć im w wielu zabawach i przygodach, przynosząc im wiele radości i miłych wspomnień. Narzędzia i zestawy modelarskie firmy Jawi zostały zakupione ze środków programu #LaboratoriaPrzyszłości Więcej informacji o inicjatywie na: https://www.gov.pl/web/laboratoria

Skip to content