Menu Zamknij

Ósmoklasiści zabalowali!

Już za nami ten wielki dzień! W zeszły piątek ósmoklasiści  w wielkim stylu bawili się na wystrzałowej imprezie balowej. Dziewczyny olśniewały niczym księżniczki z bajki – suknie w najróżniejszych kolorach i fasonach, perfekcyjne fryzury i makijaże – prawdziwy pokaz mody! Chłopcy natomiast postawili na humor i luz. Uroczystość nie obyła  się bez tradycyjnego poloneza, który, choć czasem sprawiał trochę trudności, z pewnością zostanie zapamiętany na długo. Potem parkiet rozgrzał się do czerwoności – belgijka, a nawet disco – młodzież bawiła się bez końca! Nie zabrakło też pysznego jedzenia, słodkości i napojów.  Humory dopisywały wszystkim, a śmiech i tańce trwały do późna. To był z pewnością niezapomniany bal, który na długo pozostanie w pamięci ósmoklasistów. Życzymy im wszystkiego najlepszego! Zdjęcia autorstwa mamy Hani Lenkiewicz, za które dziękujemy.

Skip to content