E-dziennik


Nauczyciele

Edukacja wczesnoszkolna

  • Katarzyna Gorszka – wychowawca klasy 1a
  • Małgorzata Sanigórska – wychowawca klasy 1b
  • Agnieszka Wilk – wychowawca klasy 2a
  • Justyna Łukomska – wychowawca klasy 3a

Biologia/ Przyroda

  • Urszula Krajewska – wychowawca klasy 8b
  • Patrycja Stefanko
  • Agnieszka Wilk

 Chemia

  • Alina Porębna – wychowawca klasy 8e
  • Monika Prajzner – wychowawca klasy 5b

Etyka

  • Małgorzata Sanigórska

Fizyka

  • Anna Cieślak – wychowawca klasy 7e
  • Sabina Makowska – wychowawca klasy 7f

Geografia

  •  Mirosław Chajewski
  •  Kazimiera Smolnicka

 Historia / Wiedza o społeczeństwie

  • Marcin Bachowski – wychowawca klasy 7a
  • Iwona Jurek
  • Dariusz Kucharski – wychowawca klasy 7d

Informatyka

  • Katarzyna Gorszka
  • Jolanta Kopaczyńska
  • Marta Mazzini – Ekert – wychowawca klasy 4a

Język angielski

  • Kamilla Birecka
  • Marta Burandt – wychowawca klasy 6b
  • Urszula Miszczak
  • Magdalena Mędzkiewicz
  • Olga Sioch – wychowawca klasy 7g
  • Sylwia Szepiczak – wychowawca klasy 6a

 Język hiszpański

  • Magdalena Mędzkiewicz

Język niemiecki

  • Dorota Dziemaszkiewicz – wychowawca klasy 5a
  • Izabela Świerzowicz – Lenart – wychowawca klasy 7c
  • Marta Polechońska – wychowawca klasy 8c

Język polski

  • Danuta Chatzinikolaou
  • Marta Cyran – wychowawca klasy 6d
  • Ewa Drzewińska – wychowawca klasy 7h
  • Wioletta Konopka – Różanowska – wychowawca klasy 8a
  • Jarosław Sikora

Matematyka

  • Mariusz Chmiel
  • Anna Cieślak
  • Marta Ekert – Mazzini
  • Bogumiła Grylewicz – wychowawca klasy 8d
  • Alina Hryniewiecka
  • Krzysztof Oleś – wychowawca klasy 6c
  • Monika Prajzner

Muzyka

  • Iga Włodarczyk

Plastyka

  • Magdalena Mędzkiewicz
  • Waldemar Szauer

Religia

  • Jan Domagała
  • Dariusz Kempiński

Technika/ Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Andrzej Kijewski

Wychowanie fizyczne

  •  Marcin Branowski
  • Lucyna Bednarek
  • Agnieszka Dolińska
  • Janusz Doliński – wychowawca klasy 7b
  • Krzysztof Górka
  • Łukasz Kraul
  • Adam Kubasiewicz

Wychowanie do życia w rodzinie

  • Dariusz Kucharski
  • Iwona Jurek
  • Urszula Krajewska

Doradztwo zawodowe

  • Lucyna Bednarek
  • Dorota Kozak

Nauczyciele świetlicy:

  • Iwona Jurek
  • Justyna Łukomska
  • Adrian Popiel
  • Patrycja Semrau
  • Jarosław Sikora
  • Patrycja Stefanko
  • Agnieszka Torzewska
  • Aldona Warych
  • Agnieszka Wilk
  • Iga Włodarczyk

 

SP nr 81 im. Wandy Rutkiewicz

ul. Jastrzębia 26, 53-148 Wrocław, dolnośląskie