Menu Zamknij

Zajęcia pozalekcyjne

Lp.

Nazwa zajęć

Nauczyciel

Dzień zajęć, godzina, sala

                                                     ZAJĘCIA FAKULTATYWNE W ŚWIETLICY

1

Zajęcia matematyczne dla klas I – III

Justyna Łukomska

Poniedziałek, 11.05 – 11.50, sala 1.01

2

Zajęcia taneczne dla uczniów klas I – III

Łukasz Kraul

Środa, 14.45-15.30, sala 0.05

3

Zajęcia taneczne dla uczniów klas I – III

Marta Polechońska

Środa, 14.45-15.30, sala 0.05

4

Zajęcia kreatywności dla klas I – III

Małgorzata Wrześniewska – Roszko

Czwartek, 14.00-14.45 sala 0.11

5

Zajęcia krawieckie

Agnieszka Cieślik

Poniedziałek, 11.05-11.50, sala 2.06

6

Eksperci Programowania

 Agnieszka Wilk

Piątek, 11.05- 11.50, sala 2.06

7

Zajęcia modelarskie

Sabina Makowska

Poniedziałek, 13.55-14.40, sala 1.03

8

Origami

Izabela Kulis

Czwartek 12.15 – 13.00 sala 2.09

9

SKS dla maluchów

Żaneta Ostojak

Poniedziałek, 15.00 – 16.00, sala 0.06

10

SKS dla maluchów

Klaudia Jaworska

Czwartek 15:00 – 16:00, sala 0.06

11

Podróże palcem po mapie

Aleksandra Stawik – Graf

Środa, 10.00 – 11.00, sala 2.06

12

Malowanie na szkle

Paulina Płońska

Wtorek, 12.00 – 13.00, sala 2.06

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO – WYRÓWNAWCZE

Lp.

Nazwa zajęć

Nauczyciel

Dzień tygodnia, godzina, sala

1

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla klasy 2b

Małgorzata Klarowicz

Poniedziałek, godz. 12:10 –12:50, sala 0.08

2

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla klasy 2a

Maria Wędrychowicz

Czwartek, godz. 9:15-10:00, sala 0.03

3

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla klasy 3a

Izabela Ruczkowska

Poniedziałek, godz. 11.05-11.50, sala P.03

4

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla klasy 3b

Agnieszka Cieślik

Poniedziałek, godz. 9.15 – 10.00, sala P.03

5

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego dla klas IV

Magdalena Mędzkiewicz

Czwartek, godz. 13.05 – 13.50, sala P.04

6

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego dla klas V

Kamilla Birecka

Czwartek, godz. 13:05-13:50, sala 0.08

7

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego dla klas VI

Kamilla Birecka

Piątek, godz. 13:05-13:50, sala 0.03

8

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego dla klas VII

Marta Burandt

Poniedziałek, godz. 14.00, sala 2.01

9

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego dla klas VIII

Sylwia Szepiczak

Czwartek, godzina 13.55 – 14.40, sala 0.03

10

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki dla klasy IV

Anna Cieślak

Wtorek, godz. 13.05-13.50 sala 0.10

11

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki dla klasy V

Marta Ekert- Mazzini

Czwartek, 13.05 – 13.50, sala 1.07

12

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki dla klasy VI

Monika Prajzner

Środa, godz. 13:55 – 14:40, sala 0.09

13

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki dla klasy VII

Marta Ekert – Mazzini

Poniedziałek, 13.50 – 14.40, sala 1.05

14

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki dla klasy VIII

Anna Cieślak

Piątek, godzina: 13.55 – 14.40, sala 1.03

15

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z fizyki dla klas VII – VIII

Sabina Makowska

Wtorek, godz.  12:10-12:55, sala 1.03

 

Skip to content