Konkurs „Biało – czerwone słodkości”

W związku ze zbliżającym się Świętem Niepodległości tradycyjnie od kilkunastu lat w naszej szkole odbywa się konkurs na patriotyczne wypieki połączony z kiermaszem. Trzeba przygotować swoje ciasto lub deser ozdobiony zgodnie z charakterem święta (najlepiej w barwy białą i czerwoną).

Tegoroczna edycja konkursu odbędzie się w czwartek 9 listopada. Prace należy przynosić podpisane nazwą nawiązującą do polskiej historii oraz imieniem, nazwiskiem i klasą wykonawcy (umieszczoną na opakowaniu najlepiej bezzwrotnym lub na cieście) na I piętro od godz. 7.30 – 9.00.

UWAGA! W KONKURSIE UCZESTNICZĄ TYLKO PRACE PRZYGOTOWANE SAMODZIELNIE – NIE PRZYJMUJEMY CIAST Z CUKIERNI!

Do uczestnictwa w konkursie zapraszamy uczniów wszystkich klas. Przyniesione wyroby cukiernicze będą ocenione (za wygląd, nazwę i patriotyczną dekorację) i sfotografowane, a następnie pokrojone i sprzedane na szkolnym kiermaszu.

Dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na rzecz Fundacji „NA RATUNEK DZIECIOM Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ” pomagającej Wrocławskiej Klinice „PRZYLĄDEK NADZIEI”.

Liczymy na Waszą pomysłowość.

Za uczestnictwo można otrzymać cząstkową ocenę z historii i języka polskiego, a zwycięzcy otrzymają nagrody na koniec półrocza.

Zachęcamy!