Menu Zamknij

Wsparcie psychologiczno- pedagogiczne

Aby dostosować formy pomocy do indywidualnych potrzeb, przedstawiamy poniżej kilka możliwości kontaktu ze specjalistami naszej szkoły:

* kontakt poprzez Librusa

Konta specjalistów ( pedagodzy, psycholog ) znajdują się w zakładce nauczycieli.

* kontakt telefoniczny – 71 798-67-15 Pedagog – wew. 140 Psycholog – wew. 141

Poza godzinami pracy specjalistów można zgłosić w sekretariacie prośbę o oddzwonienie i rozmowę z psychologiem/pedagogiem, w najbliższym możliwym terminie.

 

spotkania indywidualne w kontakcie bezpośrednim, po wcześniejszym uzgodnieniu dogodnego terminu przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Godziny pracy pedagogów oraz psychologa znajdziecie Państwo na stronie internetowej naszej szkoły.

wsparcie psychologiczne uczniów, którzy uczęszczali w szkole na spotkania indywidualne kontynuują spotkania na teamsie, forma zajęć będzie okrojona, gdyż w szkole posiadamy dużo narzędzi, którymi się wspieramy podczas rozmów. Dokonamy jednak wszelkich starań, aby skrypty załączane w plikach były dostosowane do pracy z poszczególnymi uczniami oraz były spójne z dotychczasową pracą nad konkretnymi problemami.

Uczniowie, którzy nie korzystali ze wsparcia ppp, a chcieliby spotkać się z pedagogiem bądź psychologiem na platformie teams, proszeni są o napisanie wiadomości na librusie, aby można było założyć dla nich konto.

Jeżeli z jakichkolwiek powodów uczniowie bądź Państwo nie chcecie bądź nie możecie korzystać z pomocy psychologiczno – pedagogicznej u specjalistów naszej szkoły, poniżej przedstawiamy inne możliwości.

* Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 9

Pomoc dla rodziców poniedziałek – piątek godz. 10:00 – 16:00 tel. 71 798-68-32 wew. 143

Pomoc dla uczniów poniedziałek – piątek godz. 10:00 – 16:00 tel. 71 798-68-32 wew. 142

* Specjalistyczna Poradnia Terapeutyczna:  poniedziałek – piątek godz. 9:00 – 20:00 tel. 71 798-68-84 wew. 100; 106

* Urząd Miejski zachęca do korzystania z bezpłatnej, telefonicznej pomocy dla osób, które nie radzą sobie z obecną sytuacją i potrzebują wsparcia psychologa w czasie pandemii.

Skip to content