Menu Zamknij

Kadra

Kadra w roku szkolnym 2022/2023

Mariusz Chmiel - dyrektor szkoły

Krzysztof Oleś - wicedyrektor

  • Agnieszka Cieślik – edukacja wczesnoszkolna
  • Małgorzata Klarowicz – edukacja wczesnoszkolna, etyka
  • Izabela Kulis – edukacja wczesnoszkolna
  • Justyna Łukomska – edukacja wczesnoszkolna
  • Natalia Pasek – edukacja wczesnoszkolna
  • Katarzyna Podczaszy – edukacja wczesnoszkolna
  • Izabela Ruczkowska – edukacja wczesnoszkolna, etyka
  • Maria Wędrychowicz – edukacja wczesnoszkolna
  • Mariusz Chmiel – matematyka
  • Anna Cieślak – matematyka, technika
  • Marta Ekert – Mazzini – matematyka, informatyka
  • Urszula Krajewska – biologia, wychowanie do życia w rodzinie
  • Sabina Makowska – fizyka, informatyka
  • Krzysztof Oleś – matematyka, chemia
  • Monika Prajzner – matematyka, chemia
  • Kazimiera Smolnicka – geografia
  • Marcin Bachowski – historia, WOS
  • Marta Cyran – język polski
  • Ewa Drzewińska – język polski
  • Iwona Jurek – historia, WOS, wychowanie do życia w rodzinie
  • Jarosław Sikora – język polski
  • Małgorzata Wrześniewska – Roszko – język polski, etyka
  • Kamila Birecka – język angielski
  • Marta Burandt – język angielski
  • Dorota Dziemaszkiewicz – język niemiecki
  • Izabela Lenart – Świerzowicz – język niemiecki, język polski jako obcy
  • Marta Polechońska – język niemiecki, muzyka
  • Magdalena Mędzkiewicz – język angielski, plastyka
  • Agnieszka Niedzielska – język angielski
  • Sylwia Szepiczak – język angielski
  • Agnieszka Dolińska – wych. fizyczne
  • Janusz Doliński – wych. fizyczne, gimnastyka korekcyjna
  • Klaudia Jaworska – wych. fizyczne, gimnastyka korekcyjna
  • Łukasz Kraul  – wych. fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  • Adam Kubasiewicz – wych. fizyczne
  • Jan Domagała – religia
  • Dariusz Kempiński – religia
  • Dorota Kozak – pedagog
  • Monika Waśniewska – pedagog
  • Paulina Walniczek – psycholog, pedagog specjalny
  • Agnieszka Wilk – kierownik świetlicy, przyroda
  • Aleksandra Bauer
  • Małgorzata Dąbrowska
  • Klaudia Dzierlińska
  • Klaudia Jaworska
  • Inha Klimova
  • Żaneta Ostojak
  • Natalia Pasek
  • Paulina Płońska
  • Rita Raczkowska
  • Aleksandra Stawik – Graf
  • Maria Szczygielska – Niemiec
  • Maria Wędrychowicz
  • Barbara Bojarczuk – nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja
  • Ludmiła Cząstkiewicz – nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja
  • Krzysztof Górka – nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja
  • Agnieszka Maj – nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja
  • Aldona Warych – pedagog specjalny, rewalidacja
  • Monika Więckowska – nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja
  • Dorota Dziemaszkiewicz
  • Małgorzata Klarowicz
  • Dorota Kozak

Wychowawcy klas 2022/2023

Klasa  1a – Agnieszka Cieślik

Klasa 1b – Natalia Pasek 

Klasa 1c – Izabela Kulis

Klasa 2a – Maria Wędrychowicz

Klasa 2b – Małgorzata Klarowicz

Klasa 3a – Izabela Ruczkowska

Klasa 3b – Justyna Łukomska

Klasa OP 1 – 3 – Katarzyna Podczaszy

Klasa 4a – Adam Kubasiewicz

Klasa 4b – Anna Cieślak

Klasa 5a – Agnieszka Dolińska

Klasa 5b – Jarosław Sikora

Klasa 6a – Marta Polechońska

Klasa 6b – Kamilla Birecka

OP 4- 6/a – Izabela Lenart – Świerzowicz

OP 4 – 6/ b – Janusz Doliński

Klasa 7a – Marta Ekert – Mazzini

Klasa 7b – Marta Burandt

Klasa 8a – Monika Prajzner

Klasa 8b – Dorota Dziemaszkiewicz

Klasa 8c – Sabina Makowska

Klasa 8d – Iwona Jurek

  • Agnieszka Dolińska
  • Klaudia Jaworska
  • Jolanta Starek
  • Inha Klimova – pomoc nauczyciela, asystent międzykulturowy
  • Maryna Nagathevska – pomoc nauczyciela, asystent międzykulturowy
  • Mariia Shein – Hoshko – pomoc nauczyciela
Skip to content