Menu Zamknij

BEZPIECZEŃSTWO – WAŻNA SPRAWA

Na spotkaniu z policjantem, w dniu 15 X, uczniowie klas pierwszych wspólnie poszukiwali odpowiedzi na różne pytania dotyczące bezpieczeństwa i zachowania na drodze. Dlaczego przechodząc przez jezdnię należy dwukrotnie spojrzeć w lewo? Co zrobić, gdy ktoś nieznajomy dzwoni do drzwi? Dlaczego znak STOP wyróżnia się kształtem spośród innych znaków drogowych? – To nieliczne z tych, na które pierwszaki wspólnie poszukiwały odpowiedzi. Powtórka o znakach drogowych, zasadach przechodzenia przez jezdnię, gdzie zadzwonić w razie wypadku, to ważna lekcja o tym, jak należy zachować się na drodze. Nie obyło się również bez pytań i próśb skierowanych do pana policjanta o broń, kajdanki, odznakę policyjną a nawet legitymację służbową. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Skip to content