Konkurs na eko – ozdobę choinkową

Zapraszamy uczniów klas 1-8 do udziału w konkursie na eko-ozobę choinkową. Przedmiotem konkursu jest wykonanie ozdób choinkowych. Pomysł oraz technika wykonania jest dowolna, jednak ozdoby świąteczne MUSZĄ być wykonane z surowców wtórnych (np. opakowań papierowych, szklanych, plastikowych, gazet itd.) lub materiałów naturalnych (np. drewno, siano, słoma, szyszki, ziarna zbóż, pestki owoców itd.).

1.Cel konkursu:

Celem konkursu jest promocja wśród dzieci i młodzieży zachowań ekologicznych, a w szczególności wykorzystania materiałów odpadowych w działaniach artystycznych.

2.  Konkurs przeprowadzony jest w dwóch kategoriach wiekowych.

• Klasy 1-3
  • Klasy 4-8

3. Prace należy zgłaszać w terminie do 16 grudnia 2021 r. do nauczycieli chemii (Pani Moniki Prajzner,  Pani Moniki Więckowskiej)

4. Prace należy wykonać indywidualnie.

5. Podpisanie prac:

ozdoby choinkowe muszą zawierać przymocowaną w sposób trwały wizytówkę zawierającą następujące dane:

a) imię i nazwisko autora oraz klasę

6. Ocenie podlegać będzie:

• Zgodność pracy z tematem
  • Kreatywność i pomysłowość prac