Pan Tablet w szkole

Dzisiaj w klasie 2b odbyły się warsztaty multimedialne, z wykorzystaniem tabletów.

Zajęcia podzielone były na dwie części: teoretyczną (opartą na prezentacji multimedialnej) i część warsztatową (praca na tabletach z wykorzystaniem aplikacji i programów). W części warsztatowej dzieci samodzielnie wykonały animację 3D .

Warsztaty multimedialne pokazały jak w prosty sposób wykorzystać nowoczesne technologie do indywidualizacji zajęć z uczniami. Wystarczyło zaledwie 45 minut, by odkryć, że każde dziecko jest w stanie stworzyć własne, niepowtarzalne dzieło oraz zaangażować się w lekcję i radzić sobie z nowymi treściami. Ach co to za zajęcia! Samodzielna praca uczniów, stworzenie własnej animacji, dało dzieciakom mnóstwo radości. Ciężko było zakończyć te zajęcia – bardzo się dzieciom podobało.