Być jak Ignacy!

Nasza szkoła przystąpiła do programu „Być jak Ignacy – Zostań ambasadorem nauki!”. Być jak Ignacy to VII edycja programu edukacyjnego dla szkół podstawowych, którego organizatorem jest Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza

W tym roku uczniowie z pomocą Ignacego, jego współpracowników i ciekawych gości zostaną promotorami nauki wśród swoich rówieśników! Zdobędą wiedzę z interesujących dziedzin nauki, a także poznają wybitnych, polskich naukowców – nie tylko tych historycznych, ale także współczesnych.

Na uczestników czeka kolejna niesamowita przygoda, pełna eksperymentów, doświadczeń i angażujących zadań!

Program będzie realizowany w trakcie zajęć koła biologiczno – chemicznego dla klas VII – VIII.