Menu Zamknij

Spotkanie z instruktorem Cycle Speedway

2 czerwca uczniowie klasy I a i II b uczestniczyli w spotkaniu z  instruktorem i zawodnikami Cycle Speedway z Akademii  Szarża Wrocław.   Podczas warsztatów uczniowie dowiedzieli się na czym polega speedrower,  jak wygląda rower, jakie są zasady ścigania się i w jakich zawodach zawodnicy biorą udział. Do ,,Sarżaków należy uczeń naszej szkoły Tomek Góral z klasy II b , który wraz ze swoim tatą opowiedział dzieciom dlaczego trenuje tę dyscyplinę sportu i jakie sukcesy ma na swoim koncie. Uczniowie mogli również wypróbować swoich sił poprzez jazdę na wyczynowym rowerze, co sprawiło wiele radości zarówno odważnym chłopcom jak i dziewczynkom.
Mamy nadzieję, że po spotkaniu wśród naszych uczniów znajdą się chętni, aby  trenować tę właśnie   dyscyplinę.
  ,,Sarżakom życzymy wielu sukcesów!!!

Skip to content